Jakie są najmodniejsze dodatki na lato 2022?

Każdą garderobę można w bardzo prosty sposób odmienić. Nie trzeba od razu wymieniać połowy jej zawartości, bo wystarczy wprowadzić do niej jakieś nowe rzeczy i to niekoniecznie ubrania, bo jeszcze lepiej dopełnią ją różnorodne dodatki. W tym tekście omówimy sobie najciekawsze dodatki na lato 2022.

Dodatki na lato 2022 – to musisz wiedzieć

Będą to akcesoria w stylu marynarskim, który znów wkroczył na salonu i ponownie rozkochał w sobie absolutnie wszystkie znające się na modzie panie.

Nie dość, że w tym sezonie projektanci przekonują nas do powrotu do stylu marynarskiego, to jeszcze do tego zachęcają do stosowania bardzo klasycznych, a w pewnym sensie nawet starodawnych akcesoriów, czyli… broszek! Broszki zawsze będą ciekawym dopełnieniem stylizacji. Mimo tego, że są kojarzone raczej ze stylem klasycznym i eleganckim, tym razem będą łączone z zupełnie innymi stylistykami, głownie tymi dziennymi i nowoczesnymi.

Marynarską broszkę można przypiąć nawet do bawełnianej luźnej sukienki czy zwykłego t-shirtu! Ciekawy efekt gwarantowany. A latem warto ubierać się nieco inaczej i pozwalać sobie na większe szaleństwo. Więcej interesujących publikacji o modzie znajdziesz w serwisie www.arystokrata.pl.

Kolejną propozycją dodatków na lato 20222 są stylowe zegarki

One podobnie jak broszki wróciły do łask. Występują w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach. Jako że jednak ubrania na lato zwykle są dość jasne, warto je łączyć z ciemniejszymi dodatkami, czyli np. zestawiać je z zegarkiem o granatowej bransolecie i tarczy pokrytej wzorem marynarskiej kotwicy. Marynarski klimat można przeciągnąć na dalsze części stroju. Aby zegarek nie znalazł się w stylizacji z przypadku, warto nosić go w duecie z podobnymi do niego skarpetami. One też mogą być granatowe i też mogą zawierać wzór kotwicy. Nie mówimy tu jednak wcale o krótkich stopkach. Dalej w trendach utrzymują się bowiem długie skarpety, które trzeba nosić tak, by były widoczne.

Oczywiście to są tylko luźne propozycje, którymi można się zainspirować, ale nie trzeba tego robić. Każdy powinien nosić to, co po prostu mu się podoba. Trendami warto się jedynie inspirować.